Wie is wie

Eenheidsleiding

Hartstochtelijke Wielewaal Eenheidsleidster wielewaal@tortels.be 0471/43.17.39
Excentriek WinterkoninkjeAssistent-Eenheidsleiderwiko@tortels.be0496/38.21.27
Olijke ChimpanseeAssistent-Eenheidsleider chimpansee@tortels.be 0478/74.67.34
Zachtaardige PongoAssistent-Eenheidsleiderpongo@tortels.be0476/66.17.92

Bever leiding

Nachtegaal Takleidsternachtegaal@tortels.be
SchorpioenAssistent-Takleiderschorpioen@tortels.be
Aimabel GriendAssistent-Takleidergriend@tortels.be
Openhartige Pica Assistent-Takleidster pica@tortels.be
SchildpadAspirantschildpad@tortels.be

Welpen leiding

Parmante AntilopeTakleidsterantilope@tortels.be
HertAssistent-Takleiderhert@tortels.be
WalrusAssistent-Takleiderwalrus@tortels.be
BeoAssistent-Takleidsterbeo@tortels.be
PythonAssistent-Takleiderpython@tortels.be
Tapir Aspirant tapir@tortels.be
CaviaAspirantcavia@tortels.be

Wolven leiding

Oprechte AlpacaTakleidsteralpaca@tortels.be
Olijke ChimpanseeAssistent-Eenheidsleiderchimpansee@tortels.be
Hartstochtelijke WielewaalEenheidsleidsterwielewaal@tortels.be
ToekanAssistent-Takleidertoekan@tortels.be
ZwaluwAssistent-Takleidsterzwaluw@tortels.be

JVG leiding

Mystieke OchotonaTakleidsterochotona@tortels.be
Excentriek WinterkoninkjeAssistent-Eenheidsleidingwiko@tortels.be
Toegewijde AloeattaAssistent-Takleidsteraloeatta@tortels.be
SteenvalkAspirantsteenvalk@tortels.be

VG/senior leiding

Actieve CaracaraTakleidercaracara@tortels.be
Zachtaardige PongoAssistent-Eenheidsleidingpongo@tortels.be
Vleierige Coscoroba Seniormoderator coscoroba@tortels.be

RVB

Nieuwsgierige MusVoorzitster Raad van Bestuurmus@tortels.be
Ondernemende OkapiOndervoorzitter Raad van Bestuurokapi@tortels.be

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑

%d bloggers liken dit: